MAZURY-PURDA: dom
Purda, 11-030 Purda, Polska

1 495 000 PLN· Dom (Sprzedaż)
0% PROWIZJI

Oferta również na wynajem. 4.900zł/m-c przy umowie na rok (5.900 zł przy umowie na 6 m-cy) oraz opłaty za media, do negocjacji. Wymagana 2-miesięczna kaucja.

 

Dom w sercu natury. Ten dom zasługuje na to, by wprowadzić się do niego na stałe.
Prezentowany w magazynie: Dobre wnętrze nr 11, listopad 2014r.

Do sprzedania ekskluzywny dom całoroczny (287 m2), na pograniczu Warmii i Mazur (miejscowość: Purda) na pięknej, w całości zagospodarowanej działce (1730 m2).

Korzyści z posiadania tego domu:

 • przestrzeń – 4 przestronne sypialnie, 2 salony, jadalnia, 2 garderoby, 3 łazienki,
 • przyjazna cisza i intymność – pozwalająca wypocząć i naładować baterie po pracowitym tygodniu (spora działka odsunięta od sąsiadów, przy lesie)
 • świetnie miejsce spotkań rodziny i przyjaciół (70m2 tarasu, grill, ognisko, kominek, duża kuchnia otwarta na salon, salon rekreacyjny)
 • wizytówka polskich projektantów wnętrz (układ, oświetlenie, wykorzystanie przestrzeni, zieleń)
 • wykończenie z naturalnych i wysokiej jakości materiałów: kamień, drewno, szkło
 • atrakcje w okolicy (żeglarstwo, surfing, rowery, plaża)
 • obcowanie z naturą – dom położony przy lesie i wśród jezior (Purdy i Serwent, ok. 20 km – Świętajno)
 • pobliskie miejskie rozrywki – niecałe 20 km od Olsztyna (kino, kawiarnie, restauracje, sklepy)
 • bezpieczeństwo – osiedle domów jest chronione i monitorowane, niektóre posiadłości zamieszkiwane są przez cały rok
 • możliwość zdalnej pracy w otoczeniu natury – dobry zasięg łącza internetowego i telefonicznego.
 • instalacja teletechniczna RTV i TV-Sat
 • większość mebli i oświetlenia w cenie
  Dom jednopiętrowy wybudowany i urządzony przez właścicieli dla siebie, widoczne jest przywiązanie do każdego detalu. Część mebli wykonana na zamówienie. Wysokiej jakości wyposażenie m.in.: Bosch, Samsung, Vileroy&Boch, Roca, Grohe. Dom zaprojektowany przez projektanta i m.in. specjalistę od oświetlenia. Ze względu na wyjątkowe wnętrze i otoczenie, posiadłość była prezentowana w jednym z numerów magazynu „Dobre wnętrze” o luksusowych nieruchomościach (2014 r., nr 11). Przestrzeń domu oraz układ jest optymalny. Wyraźny podział na strefy: dzienną (parter) oraz prywatną (piętro). Na parterze znajduje się salon z otwartą kuchnią i jadalnią oraz łazienką. Na piętrze są 4 sypialnie, w tym jedna – gościnna – z oddzielną łazienką oraz bezpośrednim wyjściem na dwór. Aneks kuchenny jest w pełni wyposażony m.in. w dwudrzwiową lodówkę, wiele szafek. Na środku  wyspa z płytą indukcyjną. Przestrzeń otwarta na salon. W tej części są duże okna tarasowe. W salonie znajduje się kominek z przytulnym siedziskiem obok.
  Na piętrze, strefa prywatna, w której znajdują się 4 sypialnie, 2 łazienki (każda naturalnie doświetlona), pralnia. Wygodny salon rekreacyjny, w którym urzędować może młodzież i dzieci, pozostawiając salon na parterze do wyłącznej dyspozycji dorosłym.
  W bryle budynku jest garaż na 2 samochody, dodatkowo można parkować kolejne auta na terenie posesji.
  Powierzchnia działki (1730 m2) zapewnia dalsze możliwości zagospodarowania terenu. Zielona przestrzeń to częściowo starodrzew: sosny, dęby, brzozy, świerki, limby, jodły. Zieleń podlewana jest automatycznie. Dom został oddany do użytku w 2013 r.Oferta dla wymagających, godna zainteresowania. Polecam osobom, które szukają domu poza miastem, ciszy, spokoju, wygody w wysokim standardzie i dobrą infrastrukturą. Oferta na wyłączność

Dodatkowe informacje

   Lokalizacja

   Purda, 11-030 Purda, Polska

   Zainteresowała Ciebie ta oferta? - Skontaktuj się ze mną

   Renata Jeruszka

   +48 609 037 456

   Posiadam licencję od 2010 r. (nr 14048), ale już wcześniej zajmowałam się rynkiem nieruchomości i ciągle staram się rozwiać w tym temacie. Dodatkowym atutem jest zdobyte w praktyce wieloletnie doświadczenie w zakresie marketingu, komunikacji w internecie oraz obsługi klienta, co..