{"number_of_column":"2","number_of_column_desktop":"2","number_of_column_small_desktop":"1","number_of_column_tablet":"1","number_of_column_mobile":"1","auto_play":"false","auto_play_speed":"3000","scroll_speed":"600","pause_on_hover":"true","infinite_loop":"true","navigation":"true","pagination":"true","swipe_on":"true","mouse_draggable":"true","rtl_mode":"false"}

Opinie

Zakup mieszkania

Referencje_2W styczniu 2017 roku, postanowiłam na własną rękę kupić mieszkanie, nie sądziłam, że znalezienie wymarzonego mieszkania, to tak męcząca sprawa, nie mówiąc już o kwestiach związanych z całą resztą. Kontakt do Pani Reni Jeruszka otrzymałam od przyjaciółki, która już wcześniej miała przyjemność współpracować z Panią Renią. Teraz mieszkam już "na swoim" i jestem pewna, że gdyby nie pomoc, jaką otrzymałam, to pewnie nadal byłabym na etapie szukania 😛 Pełen profesjonalizm, znajomość tematu dosłownie od podszewki i naprawdę szczera chęć pomocy ze strony Pani Reni, pozwoliły mi załatwić wszystkie sprawy w ciągu niemalże 3 miesięcy. Nie sądziłam, że trafię na osobę, która naprawdę z tak wielkim sercem podejdzie do tematu. Znajomym i nieznajomym mogę w ciemno polecić współpracę z Tą Panią, bo jestem pewna, że nie będą zawiedzeni. Wszelka pomoc i elastyczność jaką wykazała się Pani Renia, począwszy od szukania lokalu, po kwestie związane z regulacjami prawnymi i odbiór kluczy, oraz mnóstwo praktycznych porad, były po prostu nie do zastąpienia. Z pełnym przekonaniem polecam współpracę, która zmienia całe poszukiwania i formalności w przyjemność. 🙂

Najemca mieszkania na Saskiej Kępie

Referencje_1Z usług biura „Z miłości do nieruchomości” korzystałem na przełomie maja i czerwca 2017, kiedy to szukałem mieszkania na Saskiej Kępie. Nigdy wcześniej nie współpracowałem z agentem nieruchomości, dlatego nie wiedziałem czego się spodziewać, szczególnie ze względu na zróżnicowane opinie na temat firm z tej branży. Dlatego też piszę te opinię i mam nadzieję, że okaże się pomocna zarówno dla najemców jak również wynajmujących. Moje niepewne podejście zmieniło się po spotkaniu z panią Renatą Jeruszką, która obsługiwała mnie z ramienia agencji. Trudno o lepszą komunikację, rzetelność oraz sprawność działania. Pani Renata była w stanie odpowiedzieć na wszystkie moje pytania, nawet najbardziej szczegółowe, a niezbędne informacje zdobywała w błyskawicznym tempie. W bardzo jasny sposób przygotowała i przedstawiła wszystkie dokumenty oraz warunki najmu lokalu. Dzięki niej udało się także dopasować mieszkanie do naszych potrzeb, jeszcze przed jego wynajęciem. Bez wahania mogę stwierdzić, że świadczone przez nią usługi były (i są) na profesjonalnym poziomie. Szczerze polecam usługi tej firmy.

Właścicielka mieszkania

Referencje_3Serdecznie polecam współpracę z Panią Renatą Jeruszka z firmy "G&J z miłości do nieruchomości". Podczas naszych kilkukrotnych kontaktów P. Renata wykazała się pełnym profesjonalizmem, rzetelnością i skutecznością. Poza tym jest osobą szalenie sympatyczną, otwartą i życzliwą, udzielającą profesjonalnych porad w sytuacjach związanych z transakcją. Z ogromna przyjemnością mogę polecić usługi świadczone przez Panią Renatę.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij