Trzciany: działka
Rubinowa 14, Trzciany

245 000 PLN· Działka (Sprzedaż)
0% prowizji

Do sprzedania 2 działki (łącznie 2171 m2) pod zabudowę mieszkaniową w Trzcianach, w gminie Jabłonna (powiat Legionowski).
Działki można kupić oddzielnie lub łącznie, księga wieczysta założona jest na obie.
Działki w ewidencji ujęte jako grunty orne (z planem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną) o regularnych kształtach zbliżonych do prostokąta. Powierzchnia: 1097 m2 (23,5m x 46,68m) i 1074m2 (23m x 46,68m).
Regularne i korzystne ukształtowanie terenu, płaskie, bez spadków.
Działki są nieogrodzone i sąsiadują z działkami budowlanymi, zabudowanymi i niezabudowanymi. Okolica ulicy Granitowej i Rubinowej (dojazd do działki drogą ubitą, polną). DZIAŁKI MAJĄ DOSTĘP DO DROGI PUBLICZNEJ.
W pobliżu sieć energetyczna i wodociągowa. Sąsiednia działka zabudowana i zamieszkała.

Działki znajdują się w centralnej części miejscowości, ok.16 km od granicy Warszawy (ok.28km do PKiN). Do najbliższego przystanku ok. 1,5km (linia L41); do stacji kolejowej ok. 4,5km PKP Janówek; 1,5 km do drogi wojewódzkiej 630 Warszawa – Nowy Dwór Maz. oraz drogą krajową nr 61 Warszawa – Augustów. W promieniu ok. 2-3 km znajduje się przedszkole sportowo-językowe, szkoła podstawowa i gimnazjum oraz lokalne punkty handlowo-usługowe. W najbliższej okolicy znajdują się tereny parkowe wraz ze zbiornikiem Trzciany, gdzie zlokalizowana jest m.in. szkoła Wake Family, rezerwaty leśne (tereny licznego gniazdowania ornitofauny).

Znaczna część powiatu mieści się na obszarze Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu, ok. 50% terenu powiatu zajmują tereny zielone, droga wewnętrzna graniczy z lokalnym lasem. W pobliżu są też Lasy Chotomowskie i Legionowskie.

Działki znajdują się na obszarze, gdzie uchwalony został plan zagospodarowania przestrzennego dla gminy Jabłonna (Uchwała Nr XLIV /389/2005). Są to tereny zabudowy mieszkaniowej, jednorodzinnej. Wg planu zagospodarowania przestrzennego:

 • zabudowa 6 m od granicy z drogą
 • 70% powierzchni biologicznie czynnej
 • wysokość zabudowy do 2 kondygnacji naziemnych wraz z poddaszem, nie wyżej niż 9 m nad linią
 • Zabudowa garażu połączona z zabudową mieszkaniową (wysokość do 5 m),

Bardzo dobra oferta. Działka rolna, przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej i pobliskim dostępem do mediów, łatwym dojazdem do drogi wojewódzkiej, jednocześnie w otoczeniu lasów, na razie bardzo luźnej zabudowy mieszkaniowej, cisza i spokój. Świetna oferta na inwestycję lub do bezpośredniej zabudowy dla siebie wymarzonego domu, gdzie do okien mogą zajrzeć tylko leśne zwierzęta.
Cena wyjściowa: 245 000 zł za obie działki. Jest wycena rzeczoznawcy. BEZ PROWIZJI OD OSOBY KUPUJĄCEJ. Oferta na wyłączność.

  Lokalizacja

  Rubinowa 14, Trzciany

  Zainteresowała Ciebie ta oferta? - Skontaktuj się ze mną

  Renata Jeruszka

  +48 609 037 456

  Posiadam licencję od 2010 r. (nr 14048), ale już wcześniej zajmowałam się rynkiem nieruchomości i ciągle staram się rozwiać w tym temacie. Dodatkowym atutem jest zdobyte w praktyce wieloletnie doświadczenie w zakresie marketingu, komunikacji w internecie oraz obsługi klienta, co..


  [recaptcha]

  Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

  Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

  Zamknij